Bez kategorii, NOWOŚCI

Dodatkowy trening, zmiany

* W sobotę, 20 września dodatkowy trening karate dla grup dziecięcych i starszych na Saskiej -Kępie (przy Trasie Łazienkowskiej) w Zespole Szkół ul. Zwycięzców 44, róg Międzynarodowej. 11.00 – 12.00 wszyscy ćwiczą razem, do 12.30 zostają z grup KARATE, a najmłodsze dzieci idą do domu.

* Z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy przenieść zajęcia karate dla dzieci na Ursynowie ze Szkoły Podst. 303 do 92. Gimnazjum przy ul. Koncertowej 4, bliżej stacji metra „Ursynów”. Przeprowadzka o 150 metrów. Zajęcia odbywają się na forum, wejście od strony szatni (stacji metra, a nie od strony basenu) i w lewo na forum. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o 17.15 

* Gotowy jest nowy, rozszerzony skrypt szkoleniowy dla nowych członków Klubu, rozdawany w ramach wpisowego. Skrypt liczy 16 stron A4 i zawiera wprowadzenie techniczne do treningu oraz wymagania egzaminacyjne na stopnie 10. kyu – 5. dan. Starzy członkowie Klubu mogą nabyć skrypt u instruktora w cenie 10 zł. W 2015 r. ukaże się III zmienione wydanie „Podręcznika karate” autorstwa hanshi Tomasza Piotrkowicza, a teraz można nabyć w Centrum  inne książki szkoleniowe w celu rozwinięcia podstaw karate zawartych w skrypcie.

* Poniżej sensei Michał Piotrkowicz wykonuje blok juji-uke w postawie shikoa-dachi – zdjęcie z nagrania dla programu telewizyjnego X factor.

juji-uke xfactor pokaz karate