Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Egzamin na stopnie dan

Fot. Nasza ekipa zdających.

W niedzielę, 14 marca na hali sportowej na Saskiej Kępie odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie dan w karate. Egzamin prowadził hanshi Tomasz Piotrkowicz 9. dan; asystował mu jego syn – shihan Michał Piotrkowicz 6. dan. Ze względu na pandemię nie stawiło się  kilka osób z trzech klubów karate. Na najwyższy stopień – 5. dan zdał trener karate ze Zdun, Jarosław Adamski. Karatecy z Warszawskiego Centrum Karate zdawali (z sukcesem!) na stopień 2. dan: Luba Sroka, Daria Modro i Michał Polak. Oprócz tego nasz  junior Kacper Kalbarczyk, posiadający stopień 1. dan juniorski zaliczył kumite (walki z seniorami) i odebrał dyplom na 1. dan.

Poniżej kilka zdjęć z egzaminów, które trwały przeszło trzy godziny.

Fot. Po egzaminach, już  z certyfikatami na stopnie mistrzowskie, wydanymi przez Europejskie Stowarzyszenie Budo z kontrasygnatą Światowej Federacji Budo.

Fot. Instruktorzy i zawodnicy Warszawskiego Centrum Karate, yudansha Europejskiego Stowarzyszenia Budo.

Fot. Promowani przez hanshi Tomasza Piotrkowicza na trzecie dany: od lewej stoi Cezary Mazurek, od prawej Iwo Licznerski i Mateusz Zarzecki. Obok Michała (w dresie reprezentacyjnym) stoi piąty dan – Jarosław Adamski.

Fot. Podczas egzaminu na 3. dan karate.

Fot. Jeszcze raz wszyscy uczestnicy egzaminu.