Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Egzaminy na dan

Fot. Egzamin na brązowe i czarne pasy w karate 5 czerwca br. na Ursynowie.

Zgodnie z zapowiedziami na początku czerwca br. odbyły się egzaminy na stopnie mistrzowskie dan razem z egzaminami na brązowe pasy. Egzamin prowadził hanshi Tomasz Piotrkowicz 10. dan z asystą shihana Michała Piotrkowicza 6. dan.

Na 3. kyu karate zdali: Helena Majewska i Jadwiga Rączka z dojo Mokotów oraz Bartosz Świekatowski z dojo Saska Kępa. Na 1. kyu Michał Kudraszew z Ursynowa i Michał Bigoraj z Saskiej Kępy.

Natomiast na 1. dan (czarny pas) egzamin zdali: 16-letni Wojciech Janik i 19-letnia Gabrysia Sroka, oboje z Warszawskiego Centrum Karate.

Inni posiadacze czarnych pasów w karate zdawali także na początku czerwca na stopnie mistrzowskie w innych sztukach walki budo: Michał Polak 2. dan karate zdał na stopień 2. dan tanto-jutsu, a Małgorzata Szczepańska 1.dan karate zdała część egzaminu na 3. dan battodo. Grzegorz Pawelec, trenujący u shihana Macieja Walo w Grodzisku Maz. zdał na shodan w bo-jutsu (1. dan kobudo), a Justyna Cholewiak,  trenująca u nas karate, battodo i chanbarę zdobyła 1. dan w kodachi. Dominik Mieszkowski (battodo, kobudo, chanbara) zdał egzamin na 2. dan kodachi.

Gratulacje!