Bez kategorii, NOWOŚCI, OBOZY, WYDARZENIA

Grudzień – zapisy na obóz i egzaminy

Jesteśmy już po wizycie mistrza Takemasa Okuyama 10 dan i obchodach 25-lecia Klubu w Teatrze Kamienica.

W wyniku przeprowadzonych przez mistrza Okuyama i hanshi Piotrkowicza egzaminów 24 osoby z Polski i Irlandii zdały na stopnie mistrzowskie dan w karate, wielu instruktorów otrzymało też na wniosek Europejskiego Stowarzyszenia Budo zaszczytne tradycyjne tytuły trenerskie: renshi – Robert Szczypiński, Mick Travers i Arkadiusz Borowicz, shihandai – Michał Piotrkowicz, shihan – Maciej Walo, Krzysztof Kotyński i Maurycy Wawrzyniak oraz tytuł  hanshi – Waldemar Nogalski. Tytuły nadał kancho Okuyama  w imieniu Światowej Federacji Budo. Pięciu adeptów Warszawskiego Centrum Karate zdało na shodan (1. dan): Marta Machnowska, Alicja Mirowska, Michał Bartuzi, Adam Perkowski i Paweł Kubicki, jeden na nidan (2. dan) – Adam Stasiulewicz oraz jeden na godan (5. dan) – Michał Piotrkowicz.

Zimowy Obóz Samurajów 2016

Wkrótce dostępne będą relacje filmowe i fotograficzne z tych imprez. Przed nami zaś grudniowe treningi do wtorku 22. grudnia włącznie, zapisy na Zimowy Obóz Samurajów oraz egzaminy na pasy szkoleniowe kyu. Warto kupić przed egzaminami u instruktora „Podręcznik Karate DVD” w cenie 40 zł.

ZIMOWY OBÓZ SAMURAJÓW  – zapraszamy całe rodziny i pojedynczych uczestników na obóz rekreacyjny: sporty zimowe NARTY oraz TAIHO-JUTSU (sztuka obezwładniania) i CHANBARA (walki miękką bronią) w Wiśle Jawornik w pierwszym tygodniu lutego 2016 r.  Mamy do dyspozycji cały hotel, pięknie położony na słonecznym stoku, 2 km od centrum Wisły, z własnym basenem, jaccuzi, sauną, bilardem, piłkarzykami.  Cena 1100 zł od osoby.
Pokoje z łazienkami, telewizorem i wifi, treningi na sali gimn., projekcje szkoleniowe, pełne ubezpieczenie i opłata klimatyczna. Dwa posiłki dziennie: śniadania i obiadokolacje. Dojazd własny (pociąg, PKS lub samochód). Ilość miejsc ograniczona!
Obóz prowadzą: hanshi Tomasz Piotrkowicz 8. dan i shihandai Michał Piotrkowicz 5. dan.
Dla dzieci do 3 lat pobyt gratis.
Przedpłata u trenera 260 zł od osoby do 22 grudnia (lub wcześniej do wyczerpania miejsc),
reszta – dopłata 840 zł od osoby przelewem na konto Hotelu do 17 stycznia 2016 r.
Osoby bez opieki rodziców (10-17 lat) przedpłata o 90 zł wyższa czyli 350 zł.

Egzaminy na stopnie szkoleniowe kyu (koszt egzaminu 50 zł za każdy stopień 10-4 kyu, 100 zł 1-3 kyu):

Saska-Kępa – wtorek 15 grudnia w czasie treningów,

Mokotów –  czwartek 17 grudnia podczas treningów,

Ursynów –  środa 9 grudnia podczas treningów,

Wola i Żoliborz – poniedziałek 21 grudnia na Żoliborzu podczas treningów.

Można zdawać na innym obiekcie, niż się trenuje na co dzień. Zresztą trenować dodatkowo można też bez żadnych dopłat – to jeden z przywilejów dla  trenujących w Warszawskim Centrum Karate.