Bez kategorii, NOWOŚCI, OBOZY

Letnia Akademia Karate 2015

 

siła karate

Zapisy-przedpłaty do 25 maja u instruktorów!

Do 25 maja trwają zapisy na letni obóz karateków nad morzem w dn. 1 – 11 sierpnia 2015 r.

Po 25. maja, czyli dniu zakończenia zapisów ustalimy transport autokarowy, więc każdy przy zapisach powinien się określić czy chce skorzystać z transportu autokarowego, czy też dojedzie na Letnią Akademię Karate we własnym zakresie.

Ośrodek wypoczynkowy „Młynarz” położony jest ok. 200 m od morza, posiada duży ogrodzony teren z wieloma atrakcjami dla dzieci i młodzieży, własną salkę do ćwiczeń, jacuzzi, łóżko wodne i inne atrakcje. Czekają na nas pokoje dwu i trzyosobowe z łazienkami, smaczna kuchnia (pełne wyżywienie), codzienne treningi karate, jujitsu i kobudo, prelekcje i filmy o Japonii i sztukach walki, konkursy dla dzieci i turniej na zakończenie obozu. W miejscowości Jarosławiec znajduje się jeden z największych w Polsce parków wodnych, z którego także skorzystamy. Piękna plaża, zimne fale w Bałtyku, słońce i przyroda nadmorskich wydm, latarnia morska,  świeże ryby serwowane w knajpkach – pełen urok wczasów nad morzem połączony z trenowaniem walki wręcz, poznawaniem japońskiej kultury i tradycji oraz nauką walki kijem bo-jutsu pod okiem hanshi Tomasza Piotrkowicza 8. dan i instruktorów Centrum oraz zaprzyjaźnionych klubów. Każdy uczestnik obozu otrzyma pamiątkową koszulkę z okazji 25-lecia Warszawskiego Centrum Karate.

Oferta dla całych rodzin , jak i pojedynczych osób trenujących karate. Osobom niepełnoletnim zapewniamy opiekę wychowawcy. Warto wziąć udział w Letniej Akademii Karate 2015!

 

Proszę obejrzeć zdjęcia z poprzedniej Akademii w tym ośrodku w ubiegłorocznych Nowościach.

Letnia Akademia Karate 2014

Letnia Akademia Karate 2014