Bez kategorii, NOWOŚCI, OBOZY, WYDARZENIA

Letnia Akademia Karate 2018

Trwają zapisy na Letnią Akademię Karate Kobudo 2018. Jedziemy do sprawdzonego 🙂 w zeszłym roku ośrodka „Basia” w Mikoszewie, który jest położony na Bursztynowym Wybrzeżu Bałtyku, ok. 30 km od Gdańska. Ośrodek położony wśród bujnej przyrody, niedaleko rezerwatu, składa się z domków kampingowych, urozmaiconych placem zabaw dla dzieci, boiskiem, basenami, wiatą na grilla, stołówką, świetlicą i halą sportową. Otaczają go ciekawe trasy na wędrówki piesze i rowerowe, las oddzielający od plaży bałtyckiej, wały wzdłuż ujścia Wisły, kolej wąskotorowa. Domki i pokoje w pawilonie są z łazienkami, a pełne wyżywienie ma posmak domowej kuchni.

Zapraszamy całe rodziny, jak i pojedynczych członków Centrum na dwa tygodnie od 4 do 18 sierpnia 2018 r. Tylko wyjeżdżający na dwa tygodnie otrzymają pamiątkową koszulkę i specjalny dyplom ukończenia Akademii. Ale oczywiście można też zapisać się tylko na jeden z tygodni, od soboty do soboty. Poniżej ulotka informacyjna z opłatami w formacie pdf.  Zapisy do końca maja br. – ilość miejsc ograniczona!

LETNIA AKADEMIA KARATE 2018

Towarzyszy nam kilka zdjęć z poprzedniego obozu letniego, właśnie z tego ośrodka. Wkrótce będzie do obejrzenia w Nowościach 200 zdjęć z Letniej Akademii Karate 2017 oraz 100 zdjęć na stronie Szkoły Samurajów z turnusu poświęconego kobudo – tradycyjnej broni. W tym roku przez oba tygodnie będą prowadzone treningi walki wręcz (karate, jujitsu) i kobudo (kijem bo, nunchaku, spochan – szermierka miękką bronią oraz kenjutsu battodo). Od dawna można obejrzeć ciekawe zdjęcia z poprzedniej Akademii, jakie zrobił renshi Janusz Kosik 3. dan karate (trener w dojo Żoliborz)

https://karate.com.pl/index.php/fotorelacja-janusza-kosika-z-letniego-obozu/