WYDARZENIA

Letnia Akademia Karate & Kobudo 2011

odbędzie się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale w dn. 30 lipca – 6 sierpnia br (od soboty do soboty) – dojazd własny. W cenie obozu zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienką i telewizorem, pełne wyżywienie dla sportowców, treningi z shihanem Tomaszem Piotrkowiczem 7. dan karate i instruktorami Warszawskiego Centrum Karate na obiektach sportowych COS-u, korzystanie z basenu i sali audiowizualnej (projekcje filmowe). Za dodatkową opłatą na miejscu możliwość konsultacji lekarskich z wybitnymi specjalistami z zakresu medycyny sportu i rekreacji, kompletne zaplecze fizykoterapeutyczne, paintball, przejazdy bryczką itp.

W CENIE OBOZU TRENINGI KOBUDO KIJEM BO lub JO (dla dzieci).

Jest to oferta dla karateków i ich rodzin (osób towarzyszących) – pod warunkiem uczestniczenia w ustalonej z shihanem Piotrkowiczem części zajęć i dostosowania się do regulaminu obozu.

Dla karateków istnieje także możliwość przedłużenia pobytu o następny tydzień (6 – 13 sierpnia) na turnusie chanbara lub MMA kubojitsu – do wyboru. Grupa chanbara nie ma ograniczeń wiekowych, grupa mieszanej sztuki walki – tylko dorośli i młodzież powyżej 14 lat.

UWAGA! Zapisy z przedpłatą u instruktora przedłużyliśmy (ze względu na długą przerwę świąteczno – majową) do soboty 21 maja! Po tym terminie nie przyjmujemy żadnych zgłoszeń! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność wpłat.

Przedpłata (bezzwrotna) wynosi 200 zł od osoby za turnus (ew. plus 90 zł za opiekę nad osobą niepełnoletnią, która wyjeżdża na obóz bez rodzica – opiekuna).