NOWOŚCI, OBOZY, WYDARZENIA

LETNIA AKADEMIA KARATE

letnia akademia karate

Do końca maja trwają zapisy i przedpłaty na Letnią Akademię Karate, która w tym roku odbędzie się w hotelu „Zbyszko” w Nowogrodzie  nad malowniczą  rzeką Narwią  w dn. 4 – 14 sierpnia br.

Można wybrać się samotnie, można z całą rodziną (pobyt dzieci poniżej 4 lat gratis!). Osobami niepełnoletnimi, które jadą bez rodziców poza treningami opiekuje się wychowawca.

Zapewniamy dużą ilość zabawy, wysiłku i przyjemności na łonie natury dla wszystkich uczestników obozu letniego. Do aktywnego spędzenia lata zachęca shihan Piotrkowicz!

Shihan Tomasz Piotrkowicz wymyślił nazwę „Letnia Akademia Karate” w 1983 r., kiedy był prezesem Studenckiej Federacji Karate w Polsce. I choć teraz wielu instruktorów sztuk walki (także zagranicznych) używa tej nazwy, to jednak oryginalna Letnia Akademia Karate odbywa się tylko raz do roku w Warszawskim Centrum Karate i prowadzi ją shihan Piotrkowicz.

Poniżej zdjęcia ośrodka z wiosennego wypadu Shihana w dorzecze Biebrzy i Narwii.

letni obóz Warszawskie Centrum Karate OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA zbyszko07 zbyszko08