Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Matsuri, treningi lipcowe

Fot. Hanshi Tomasz Piotrkowicz i sensei Jarosław Sikorski w pojedynku mieczami.

W sobotę, 16 czerwca Ambasada Japonii organizuje dla warszawiaków doroczny piknik z kulturą i tradycją japońską MATSURI na terenie Służewieckiego Domu Kultury. Uczniowie hanshi Tomasza Piotrkowicza zademonstrują swoje umiejętności w dwóch oddzielnych pokazach: 1) w pokazie karate tradycyjnego i kobudo (broń tradycyjna) – występ Warszawskiego Centrum Karate o 12.15 na sali widowiskowej (wewnątrz budynku), a później warsztaty – krótki trening oraz 2) w pokazie szermierki samurajskiej battodo i sportowej wersji chanbara – występ Szkoły Samurajów o 14.15 na scenie plenerowej (na zewnątrz budynku), a później warsztaty – krótki trening. Zapraszamy!

Poniżej pełen plan japońskiego święta Matsuri w formacie pdf.

Matsuri 2018 plan+mapka ostateczna wersja

Ostatnie treningi karate w roku szkolnym 2017/2018 odbędą się: w poniedziałek, 18 czerwca na Żoliborzu, we wtorek, 19 czerwca na Saskiej-Kępie i Mokotowie (dzieci przychodzą na grupę średnią na 18.00) oraz w środę, 20 czerwca na Ursynowie  (dzieci przychodzą na grupę średnią na 18.00).

W lipcu karatecy, którzy są w mieście mogą przyjść na treningi z shihanem Michałem Piotrkowiczem 5. dan karate co środa w godz. 18.30 – 20.00 na forum szkoły przy ul. Koncertowej 4 (stacja metro „Ursynów”). Koszt treningu 40 zł.


Fot. Hanshi Tomasz Piotrkowicz 8 dan karate w akcji podczas ubiegłorocznego święta Matsuri.