NOWOŚCI, WYDARZENIA

Miłe gesty, treningi podczas Euro 2012

kyokushinkai turniej karate dzieci

W sobotę, 9. czerwca shihan Tomasz Piotrkowicz z synem, Jakubem dali pokaz szermierki samurajskiej podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci w Limanowej. Tę świetnie zorganizowaną, ciekawą imprezę organizuje sensei Arkadiusz Sukiennik. Także podczas ubiegłorocznej edycji odbył się pokaz shihana Piotrkowicza. Organizatorzy wręczyli władzom powiatowym i miejskim, sponsorom, gościom honorowym (była obecna żona shihana Drewniaka – lidera Kyokushinkai  w Polsce oraz sekretarz generalny Polskiego Związku Karate) pamiątkowe puchary. Również shihan Piotrkowicz otrzymał piękną statuetkę – jest to bardzo mily gest, wpisujący się w ideę mistrza Funakoshi, że karate jest jedno, bez względu na podziały stylowe.

Trzeba nadmienić, że podczas niedawnych  Mistrzostw Europy Karate Fudokan, w trakcie których również odbył się pokaz Shihana,  został on umieszczony na poczesnym miejscu w oficjalnym folderze Mistrzostw. Karate ponad podziałami!

Na zdjęciu powyżej statuetka Kyokushin dla shihana Piotrkowicza, poniżej Jakub i Tomasz Piotrkowicz na turnieju karate w Limanowej.

UWAGA – w związku z Euro 2012 szkoła na Saskiej-Kępie będzie zamknięta w dniu meczów. W związku z tym treningi we wtorek 12 czerwca, w czwartek 21 czerwca oraz w czwartek 28 czerwca sa odwołane. Zapraszamy na inne nasze obiekty, także w inne dni tygodnia (w te same dni odbywają się treningi w zbliżonych godzinach na Mokotowie). 

Osoby, które jadą na letni obóz, a nie otrzymały kartki z numerem konta i adresem proszone są o kontakt mailowy z Shihanem  (karate@home.pl), w celu odebrania ważnych informacji związanych z Letnią Akademią Karate.

turniej karate dzieci kyokushinkai