Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Święta i Nowy Rok

22 grudnia odbyły się ostatnie treningi Warszawskiego Centrum Karate w Starym Roku. Tego dnia zaawansowani karatecy uczcili całoroczny wysiłek pod kierunkiem hanshi Tomasza Piotrkowicza 8. dan wspólnie z adeptami Szkoły Samurajów, praktykami kobudo i trenującymi sportową chanbarę oraz jujitsu MMA w restauracji na Saskiej-Kępie. Nie zabrakło oczywiście żony i obu synów mistrza Piotrkowicza: Michała Piotrkowicza 5. dan i Jakuba Piotrkowicza 3. dan.

Wcześniej podczas wtorkowych treningów hanshi Piotrkowicz rozdał czarne pasy ze specjalnymi haftami, tym którzy w listopadzie zdali przed mistrzem T. Okuyama 10. dan na pierwszy stopień mistrzowski w karate  (shodan) oraz tym, którzy w grudniu zdali na shodan w kobudo.

new year budo karatedo

W Nowym 2016 Roku regularne treningi rozpoczynamy po Święcie Trzech Króli,  a więc pierwsze zajęcia przypadają w czwartek, 7 stycznia na Mokotowie i Saskiej-Kępie. W piątek, 8 stycznia ruszają zajęcia na Woli i Żoliborzu (na Żoliborzu treningi grupy średniej wstrzymane), a w poniedziałek 11 stycznia wszystkie grupy na Ursynowie.

Wyjeżdżający na zimowy obóz 31.01 – 7.02.2016  mają czas do 18 stycznia na przelanie opłaty za obóz na konto hotelu w Wiśle.