Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Treningi personalne w Klubie

Fot. Shigetomo i Michał w naszym uchidojo przy ul. Wąwolnickiej na Pradze Południe.

Nie wszyscy uczniowie Warszawskiego Centrum Karate mogą regularnie ćwiczyć dwa razy w tygodniu w określonym dojo (w tym roku do wyboru cztery dzielnice Warszawy). Są na to dwa rozwiązania:

  1. Skorzystanie z możliwości trenowania na różnych obiektach, w różne dni tygodnia. Ta opcja jest bezpłatna w tym sensie, że przysługuje wszystkim adeptom Centrum, którzy opłacili składki na jednym z obiektów (jednym z naszych dojo). Korzystają z niej też osoby, które chcą ćwiczyć częściej niż dwa razy w tygodniu.
  2.  Wykupienie treningów indywidualnych. Treningi personalne są w cenie 150 zł za zajęcia trwające godzinę do półtorej, w zależności od osoby i jej stopnia zaawansowania. Nie wymagają płacenia składek dwumiesięcznych do Centrum.

Jednym z uczniów, który korzysta z opcji treningów personalnych jest sympatyczny Japończyk, pracujący w naszym kraju – pan Shigetomo. Ćwiczył na początku z hanshi Tomaszem Piotrkowiczem 8. dan karate, a ostatnio trenuje indywidualnie z shihanem Michałem Piotrkowiczem 5. dan karate.
Na początku marca br. zdał na 8. kyu – pas pomarańczowy.

Gratulujemy!