Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Treningi w czasie strajku ZNP

Warszawskie Centrum Karate – jedyny taki Klub!

W związku ze strajkiem nauczycieli część szkół zamknęła budynek i przyległe obiekty sportowe także dla zajęć pozalekcyjnych. Pomimo, że mamy długoterminowe umowy wynajmu z Miastem Stołecznym Warszawa, musimy dostosować się do sytuacji. W naszym przypadku dotyczy to tylko szkoły na Żoliborzu. Za utrudnienia przepraszamy!

Treningi na Ursynowie (poniedziałki, środy), na Saskiej-Kępie (wtorki, czwartki) oraz Mokotowie (wtorki, czwartki) odbywają się normalnie, wg harmonogramu. Szkoła na Żoliborzu jest zamknięta na czas strajku.

Ćwiczących na Żoliborzu zapraszamy na treningi w poniedziałki, środy 17.15 i 18.15 na Ursynowie (metrem ze stacji Plac Wilsona do stacji Ursynów, treningi na forum, wewnątrz budynku szkoły vis a vis stacji metra w kierunku Śródmieście) i (lub) we wtorki i czwartki 17.15 i 18.15 na Saskiej Kępie i Mokotowie. W piątek proponujemy też trening o 18.00 w parku Żeromskiego (szczegóły poniżej).

Dodatkowo – w piątek, 12 kwietnia na Żoliborzu sensei Daria Modro i shihan Michał Piotrkowicz prowadzą w ramach otwartych zajęć trening  w stroju sportowym w żoliborskim Parku Lelewela – zbiórka o godz. 18.00 przy placu zabaw (blisko Przychodni Zdrowia Szajnochy).