TURNIEJE

VI Puchar Europy Kuboty

medale karate sportowe Piotrkowicz

W maju 2011 r. na Ukrainie (w Sumy) odbył się VI Puchar Europy Kuboty, w którym zarówno w zawodach jak i seminariach z mistrzem Takayuki Kubota 10. dan (który przybył  z Los Angeles w asyście shihanów: Teda Bratakosa i Roda Kuratomi – obaj są posiadaczami 6. dana) uczestniczyli zawodnicy i szefowie ekip z siedmiu krajów. Z Polski przybył shihan Tomasz Piotrkowicz z jednym zawodnikiem – Michałem Piotrkowiczem. Michał wywalczył trzy medale w kata: dwa złote, jeden srebrny i IV miejsce w kumite, tak że Polska w łącznej punktacjji, pomimo jednego zawodnika, zajęła trzecie miejsce (po Ukrainie i Armenii). Poniżej kilka zdjęć z tej imprezy oraz fragment audycji telewizji ukraińskiej, w której wystapił też shihan Tomasz Piotrkowicz:

[youtube]http://youtu.be/oToffvpySxg[/youtube]

medale karate sportowe Piotrkowicz

fot.1 Puchar za trzecie miejsce w łącznej klasyfikacji

Ukrosmetal gosoku-ryu Ukraina Polska karate

fot.2 Shihan Piotrkowicz  z Michałem i mistrzem Kubotą w otoczeniu prezesów koncernu Ukrosmetal – sponsora Gosoku-ryu na Ukrainie 

międzynarodowy turniej karate Kubota Cup

fot.3 Stoją od lewej: shihan R. Kuratomi 6. dan, shihan T. Piotrkowicz 7. dan, soke Takayuki Kubota 10. dan, shihandai A. Vedernikov 5. dan, sensei M. Piotrkowicz 3. dan.