Bez kategorii, NOWOŚCI, TURNIEJE, WYDARZENIA

Wyniki i zdjęcia z Mistrzostw w Bydgoszczy

16 marca 2024 r. na rozegranych w Bydgoszczy II Mistrzostwach Polskiej Federacji Sztuk i Sportów Walki zawodnicy Warszawskiego Centrum Karate zdobyli dużo medali.

Oto pdf z oficjalnymi wynikami:

Wyniki II Mistrzostw Federacji

Podczas uroczystego otwarciu Mistrzostw pogratulowano hanshi Tomaszowi Piotrkowiczowi uzyskanie w grudniu zeszłego roku maksymalnego stopnia mistrzowskiego 10 dan w karate (judan karate-do) oraz tytułu Soke Sogo Budo od Światowej Federacji Budo. (Będzie oddzielnie w Nowościach w tej sprawie!) Wręczono też przyznane w tym roku przez Federację medale za zasługi w rozwoju sztuk walki dla japońskiego mistrza karate i jujitsu Takemasa Okuyama 10. dan, prezydenta Światowej Federacji Budo oraz dla propagującego od lat w Polsce sztuki budo profesora Wojciecha Cynarskiego. Przypomnijmy, że takie medale otrzymali dwa lata temu: hanshi Tomasz Piotrkowicz i shihan Michał Piotrkowicz.

Na zawodach w Bydgoszczy sędziowali z ramienia Warszawskiego Centrum Karate i Europejskiego Stowarzyszenia Budo: Tomasz Piotrkowicz 10. dan, Michał Piotrkowicz 6. dan, Anna Tollik 2. dan i Luba Sroka 2. dan. Pomagali przy walkach juniorów i dzieci: Michał Polak, Julia Tomaszewska, Dominik Mieszkowski.

Poniżej dwie galerie, łącznie z setką zdjęć Teresy Piotrkowicz z tej bardzo udanej imprezy: (w celu powiększenia klikamy w zdjęcia)

I Galeria:

II Galeria: