Bez kategorii, NOWOŚCI, WYDARZENIA

Inauguracja roku szkoleniowego 2016/2017

Za nami Letnia Akademia Karate 2016 nad morzem, a jutro nasz Hanshi ze swoimi „czarnymi pasami” demonstruje karate i kobudo dla stacji telewizynej. Szkoły ruszyły, więc kolej na Warszawskie Centrum Karate. Wszyscy karatecy czekają już na regularne treningi…

Inauguracyjny trening odbędzie się w niedzielę, 11 września br. na Polu Mokotowskim. Spotykamy się o 11.00 pod pomnikiem Tysiąclecia Jazdy Polskiej przy Rondzie Jazdy Polskiej. Stroje sportowe. Ci, którzy mają, niech wezmą kodachi i kaski.

Regularne treningi i zapisy nowych adeptów podczas zajęć rozpoczynamy 12 września. Tego dnia odbędą się pierwsze po wakacjach treningi na Ursynowie, Żoliborzu i Woli. Następnego dnia, we wtorek (13.09.2016) rusza Mokotów i Saska-Kępa.

Uwaga – na Woli trenujemy w poniedziałki, środy a nie jak w zeszły roku w środy i piątki. W poniedziałek też tworzymy na Woli dwie grupy.

jazdapolska

Przypominamy, że tylko studenci mogą zgłosić się do Centrum dopiero w październiku, reszta uczestników jest zobowiązana stawić się we wrześniu.