NOWOŚCI

Karate Warszawa – inauguracja

sztuki pękne sztuki walki

Nowy rok szkoleniowy Warszawskie Centrum Karate inauguruje 11 września 2012 r. Wtedy ruszają treningi karate na Mokotowie i Saskiej-Kępie. W środę 12 września pierwsze treningi karate na Ursynowie, a w piątek 14 września na Żoliborzu. Proszę sprawdzić zakładkę ROZKŁAD ZAJĘĆ (i OPŁATY).

W czwartek 13 września zapraszamy członków Klubu i sympatyków na wernisaż wystawy malarskiej instruktora Michała Piotrkowicza pt. „Sztuki walki – walki o sztukę” o godz. 18.00 w Galerii Abakus na Starówce przy ul. Jezuickiej 4a. Podczas otwarcia wystawy przewidzine są m.in.: pokaz japońskich sztuk walki budo (karate, rozbijania pięścią – tameshiwari, szermierka samurajska, cięcia mieczem katana – tameshigiri) oraz degustacja sushi. W związku z wernisażem i pokazem treningi w Klubie w tym dniu nie odbędą się (dotyczy dojo: Mokotów i Saska-Kępa).

Od października rusza nowa sekcja KOBUDO. Treningi w środy na Ursynowie o godz. 19.30. Zaczynamy od walki długim kijem bo-jutsu. Zgłoszenia emailem. W przypadku większego zainteresowania jest możliwość wprowadzenia drugiego dnia w tygodniu. Więcej informacji w zakładce STYL WALKI – podstrona KOBUDO.