NOWOŚCI, WYDARZENIA

Nowe filmy o nas

sushi sztuki walki

Na YouTube można już obejrzeć film  z Letniej Akademii Karate & Kobudo, jaka odbyła sięw Goniądzu w sierpniu tego roku.  Tym razem uczestniczyło dużo dzieci , a pogoda dopisała, więc dużo zajęć prowadzonych było na „łonie natury”,  w tym:  ze zwiedzanie Biebrzańskiego Parku Narodowego, pływanie na kajakach (trzy rodziny zaliczyły nawet całodniową wyprawę tratwą), opalanie się na plaży, kąpiel w rzece i treningi na łące. Ćwiczyliśmy też na klimatyzowanej sali hotelu,  w którym mieszkaliśmy oraz w dużej hali sportowej MOSiR. Film „tradycyjnie” już zrobił pan Tomasz, ojciec Kuby Kościukiewicza, trenującego w WCK trzeci rok. Film znajduje się też  w dziale DLA DZIECI:

http://www.youtube.com/watch?v=keXnNNNV3Bw

W dziale WYDARZENIA już niedługo będzie można obejrzeć też zdjęcia i obszerną relację z tego bardzo udanego obozu letniego.

W telewizji EduSat został nakręcony film o instruktorze WCK Michale Piotrkowiczu – artyście malarzu i mistrzu japońskich sztuk walki (link do filmu umieszczony jest także w dziale MISTRZOWIE/INSTRUKTORZY):

www.edusat.pl/repository/vod/moja_pasja/moja_pasja_08_sztuki.mp4
www.edusat.pl/repository/vod/moja_pasja/moja_pasja_08_sztuki_HD.mp4

  Już wkrótce w dziale WYDARZENIA ukaże się relacja i zdjęcia z uroczystego otwarcia działalności Klubu po wakacjach – wernisażu wystawy „Sztuki walki, walki o sztukę” i pokazów budo w Galerii Abakus na Starówce w dn. 13 września br. Przy okazji przypominamy, że w ciągu najbliższych trzech tygodni można obejrzeć na Starym Mieście w Warszawie dwie wystawy prac Michała Piotrkowicza: w Galerii stara Prochownia i w Galerii Abakus. Oto film zapraszający na wystawę, z udziałem ćwiczących w grupie zaawansowanej  Centrum Karate Warszawa:

http://www.youtube.com/watch?v=tgo86BjE4jI&feature=share&list=PL9315A6EE9E808EE1