Bez kategorii, NOWOŚCI, TURNIEJE, WYDARZENIA

Rozpoczęcie roku szkoleniowego

Wakacje za nami. Letnia Akademia Karate w Dźwirzynie skończyła się miesiąc temu, sierpniowe treningi karate na Saskiej Kępie również mamy za sobą. Pora rozpocząć regularne zajęcia w Warszawskim Centrum Karate w nowym roku szkoleniowym od poniedziałku, 12 września 2022 r. Zapisy bezpośrednio na treningach!

W połowie września nasza dziewięcioosobowa reprezentacja pod wodzą shihana Michała Piotrkowicza 6. dan weźmie udział w Mistrzostwach Świata Karate WKA w Szczecinie, a  jeszcze wcześniej w Reymontówce pod Siedlcami w niedzielę, 11 września odbędzie się wernisaż malarski Michała Piotrkowicza pt. „Na łące popiołów” –  tym razem w roli malarza, a nie mistrza karate. Będzie też recital piosenek Jacka Kaczmarskiego.

Wszystko to plus trudności komunikacyjne w Warszawie spowodowały podjęcie przez nas decyzji, że tym razem nie organizujemy treningu otwarcia na Polu Mokotowskim, tylko od razu zapraszamy na regularne zajęcia karate w Klubie (i zapisy na treningach) od poniedziałku, 12 września br. na 4 dzielnicach Warszawy: Saska Kępa, Mokotów, Ursynów, Żoliborz.

Rusza ponownie sekcja Żoliborz z treningami w poniedziałki i piątki 17.30 grupa dzieci, 18.30 grupa karate. Szkoła przy Placu Inwalidów.

Karate renshu hajime!