Bez kategorii, NOWOŚCI, OBOZY

Zdjęcia z Letniej Akademii Karate cz. I

Letnia Akademia Karate 2022 odbyła się w ostatnim tygodniu lipca br. w Dźwirzynie, nad morzem. Jedna z najpiękniejszych plaż naszego wybrzeża Bałtyku służyła nam niekiedy jako miejsce do opalania i kąpania się w morzu, a niekiedy jako arena sparingu czy treningu technik karate. Pięćdziesięciu karateków w wieku od 5 lat do … emerytury zawodowej – ale nie od ćwiczeń fizycznych 🙂 trenowała przez tydzień pod okiem hanshi Tomasza Piotrkowicza 9. dan, shihana Michała Piotrkowicza 6. dan oraz sensei Darii Modro 2. dan. Blisko połowa osób została na drugi tydzień, kiedy odbył się obóz szermierki samurajskiej. Sensei Daria zamieniła się „obowiązkami” z sensei Lubą, także 2. dan karate.

Letnią Akademię Karate i Letnią Akademię Szermierki Samurajskiej – zdjęcia na stronie Szkoły Samurajów www.battodo.pl oraz Spochan Polska www.chanbara.pl zorganizowało Europejskie Stowarzyszenie Budo.

Pogoda dopisała, humory tym bardziej. Wszyscy „naładowali akumulatory” na okres powakacyjny, wypełniony pracą lub nauką, no i trochę treningami karate, na które Warszawskie Centrum Karate zaprasza od 12 września br.

Poniżej I część galerii zdjęć z obozu letniego, w tym kilka fotek także z drugiego tygodnia (początku sierpnia). W celu powiększenia klikamy miniaturę i później klikamy na zdjęcie.